Вигідний бізнес: в Україні “доять” чорну ікру тоннами (відео)

Фермери Максим Мостовий та Сергій Мішков ще 17 років тому вклали у рибу 30 тисяч доларів. Зараз ж вони “видоюють” з неї ікру за 100 доларів США за 100 грамів, пише “Агро-Центр”.

Ферма розташована на Київщині. Рибу тут не вбивають, а роблять їй УЗД. Потім з неї “видоюють” ікру, тож риба знову може вагітніти. Осетри живуть до 100 років, а ікру починають давати на 7-10 році життя. Зараз на фермі живе 50 тисяч рибин. За рік вдається зібрати до однієї тонни чорної ікри. Компанія OSETR вже імпортує ікру до країн ЄС. У вересні перша партія ікри відправилася до Америки. Київські бізнесмени на рівних конкурують з російськими виробниками чорної ікри.

Пишні українські моделі позували в образі фермерок (відео)

У фермера протягом життя корова двічі народила трійню (фото)

У перспективі фермери планують вирощувати осетрів-альбіносів. Ці риби дають рідкісну ікру з золотавим відблиском. Детальніше дивіться у відео:

Рибна ферма у селищі Українка конкурує з російськими виробниками чорної ікри!Відео : Суспільне ОкоВподобай Це Україна

Опубликовано Це Україна 1 октября 2017 г.

  • Осетри живуть до 100 років, це що, правда?

  • Конт Ра

    Максим Мостовий – один із ключових бізнесменів Обухівського району. Вирощування, продаж осетрів, чорної ікри та саджанців в м.Українка, річпорт та готель BLACK CUBE у Трипіллі – це лише частина його бізнесу.

  • Конотопець Виталий

    Лучшая икра та, которая добывается у рыб, обитающих в естественных условиях. А “домашним” рыбам с “ферм” дают прикормку со всяческой химией, которую мы едим. И вообще странно, что на банках, судя по фото, лейбл не наш, а классический и многолетний от РФ – или же он был приобретен согласно международному праву?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: