Вигідний бізнес: чорну ікру в Україні “доять” тоннами (відео)

Фермери Максим Мостовий та Сергій Мішков ще 17 років тому вклали у рибу 30 тисяч доларів. Зараз ж вони “видоюють” з неї ікру за 100 доларів США за 100 грамів, пише “Агро-Центр”.

Ферма розташована на Київщині. Рибу тут не вбивають, а роблять їй УЗД. Потім з неї “видоюють” ікру, тож риба знову може вагітніти. Осетри живуть до 100 років, а ікру починають давати на 7-10 році життя. Зараз на фермі живе 50 тисяч рибин.

У Рівному шукають працівників на нову фабрику (деталі)

За рік вдається зібрати до однієї тонни чорної ікри. Компанія OSETR вже імпортує ікру до країн ЄС. У вересні перша партія ікри відправилася до Америки. Київські бізнесмени на рівних конкурують з російськими виробниками чорної ікри.

Курятина в Україні різко зростає в ціні (деталі)

Пишні українські моделі позували в образі фермерок (відео)

У фермера протягом життя корова двічі народила трійню (фото)

У перспективі фермери планують вирощувати осетрів-альбіносів. Ці риби дають рідкісну ікру з золотавим відблиском. Детальніше дивіться у відео:

Рибна ферма у селищі Українка конкурує з російськими виробниками чорної ікри!Відео : Суспільне ОкоВподобай Це Україна

Опубликовано Це Україна 1 октября 2017 г.

Переселенка заробила мільйони на теплицях (фото, відео)

Еко-ферма: в Україні на тисячах гектарів вирощують органічну продукцію (фото, відео)

 • Осетри живуть до 100 років, це що, правда?

 • Конт Ра

  Максим Мостовий – один із ключових бізнесменів Обухівського району. Вирощування, продаж осетрів, чорної ікри та саджанців в м.Українка, річпорт та готель BLACK CUBE у Трипіллі – це лише частина його бізнесу.

 • Конотопець Виталий

  Лучшая икра та, которая добывается у рыб, обитающих в естественных условиях. А “домашним” рыбам с “ферм” дают прикормку со всяческой химией, которую мы едим. И вообще странно, что на банках, судя по фото, лейбл не наш, а классический и многолетний от РФ – или же он был приобретен согласно международному праву?

 • Олег Феоктістов (CUPIDON)

  А после ее ввозят в Украину уже по другой цене.

 • Инга Демянович

  Ну, что тут можно сказать – молодцы мужики!!!!!!

 • Виктор

  Невероятное везение у мужиков. Они смогли проскочить через все “сита” государственные,криминальные. Неужели никто не пытался “прихватизировать” то что этими парнями сделано?. Не верится что бы у них не было “крыши” и они не платили дань. Такое жирное место могло оставаться “незамеченным” лишь до того момента пока не пошла реальная прибыль. А она судя по всему пошла и не хило. Значит появятся,если уже не появились и “компаньоны”. Иначе в Украине и быть не может. В любом случае мужики молодцы. Они реально работают а не воруют как чиновники.

  • Иван Спокойный

   Только все забывают, что для рыбы нужен корм, температура, бассейны, Помещения и многое другое.. И зарплата для обслуги..Плюс налоги и естественно откаты для “крыши”.. И если мужики и заработают деньги, то это не та сума о которой сразу все подумали..там даже участковый в теме..

 • Olexandr Denysiuk

  Черную не пробовал, но у красной добытой в таких условиях привкус болота. Еее и бесплатно не хочется больше пробовать, потому продают ее на каждом шагу возле таких ферм практически за бесценок. Проезжаешь на поезде станцию где ферма недалеко и десятки торговцев наполняют вагоны и тычут свою икру наперегонки. Тот еще цирк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: