Всесвітньо відомий мільярдер Говард Баффет відвідав Рівненщину

Мільярдер і філантроп Говард Баффет днями відвідав Рівненщину.

Про це повідомив нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук на своїй сторінці у фейсбуці: 

– Бізнесмен та філантроп зі світовим ім’ям. Говард перший, хто цієї важкої весни розпочав допомагати українським фермерам та домогосподарствам. Велику увагу приділив гарячому харчуванню в містах, де відбувались бойові дії, йдеться у дописі. Разом з Олександрою Василенко та командою зустріли Говарда в рідному місті.

Раніше Говард Баффет зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. 

Разом вони обговорили проєкти, які можуть бути цінними для України. Також у ході візиту Баффет заявив, що виділить $2,7 млн фінансової допомоги для України.

Частину цих коштів він передає організації Spirit of America, яка поставить для ЗСУ дев’ять 50-місних автобусів. Також частину грошей спрямують на закупівлю 375 травматологічних комплектів для військових на передовій.

Біографічна довідка: 

Говард Грем Баффет – американський бізнесмен, колишній політик, філантроп, фотограф, фермер і охоронець природи. Середня дитина мільярдера Воррена Баффета – одного з найбагатших людей планети та найвідоміших благодійників.

У штаті Іллінойс, де проживає Говард із сім’єю, він володіє величезною фермою площею в 1500 акрів. Він є прихильником землеробства без обробки землі. У нього є дослідницькі ферми в Арізоні та Південній Африці. 

У свій час він був директором Coca-Cola Company, Lindsay Corporation, Archer Daniels Midland Company, The GSI Group та інших відомих компаній і корпорацій, є співвласником John Deere. 

Брав участь у політичному житті США. 

Баффет опублікував вісім книг про збереження, дику природу та стан людини, а також написав статті для The Wall Street Journal та The Washington Post .

У 1996 році Гарвардський університет опублікував його дисертацію «Партнерство біорізноманіття та високопродуктивного сільськогосподарського виробництва» .

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: