Бельгійці проклали веломаршрут між верхівками дерев (фото)

Вся споруда являє собою подвійне коло діаметром 100 метрів.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Неперевершену стежку для велосипедистів створили у Бельгії. Йдеться про незвичну та захоплюючу прогулянку по деревах. 

Велосипедні прогулянки по деревах – це піднята стежка, яка веде велосипедистів на висоту 10 метрів над землею, щоб вони могли проїхати серед вершин дерев. Вся споруда являє собою подвійне коло діаметром 100 метрів. Доріжка завширшки три метри має майже 700 метрів у довжину і плавно піднімається на висоту 10 метрів, перш ніж спуститися назад на лісове покриття.

Створили кругову доріжку бельгійські студії BuroLandschap та De Gregorio & Partners. Cycling Through The Trees є частиною велосипедної мережі в провінції Лімбург. 

Ландшафтний архітектор BuroLandschap та архітектор De Gregorio & Partners розробили конструкцію, щоб дозволити людям взаємодіяти з лісом, але з урахуванням, що атракціон повинен мати якнайменший вплив на його оточення.

Щоб зменшити вплив на ліс, конструкція була побудована за допомогою одного крана, який був встановлений у центрі кола, та з гвинтовими пальовими фундаментами, а це означає, що не використовувався бетон. Кілька дерев все ж треба було зрубати, і вони були включені у зупинку для відпочинку, побудовану біля атракціону.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Херсонські вчені випадково створили пластик із грибів (відео)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: