Coca-Cola переходить на пляшки з переробленого пластику

Coca-Cola оголосила про повний перехід у США на пляшки з переробленого пластику.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Компанія впевнена, що це значний крок у боротьбі з пластиковими відходами, які забруднюють водні ресурси планети.

Повністю відмовлятися від пластику Coca-Cola не збирається, однак перехід на перероблені матеріали може скоротити використання нового пластику у Північній Америці більш ніж на 20% у порівнянні з 2018 роком.

Передбачається, що напій у нових пляшках жителі США зможуть придбати вже у 2021 році, а до завершення 2022 року “екологічне” пакування отримає також Sprite у прозорих пляшках.

За даними екологічної кампанії “Break Free From Plastic”, у 2020 році Coca-Cola, Nestlé та PepsiCo третій рік поспіль виявляються найбільшими компаніями-забрудниками пластиком у всьому світі.

Того ж року Coca-Cola заявляла, що не планує повністю відмовлятися від одноразових пластикових пляшок, оскільки на них існує попит, а споживачам подобається, що пляшка легка і її можна кілька разів закривати та відкривати. Натомість у компанії пообіцяли до 2030 року використовувати у виробництві пакування щонайменше 50% переробленого матеріалу.

Коментар: Бізнес не буде бізнесом, якщо ми перестанемо орієнтуватися на запити покупців“, — розповіла BBC віце-президент компанії Беа Перес.

Джерело: сайт Bloomberg

Читайте також: Експерт попередив українців про нове зростання цін на продукти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: