“Для вегетаріанців”: американська компанія хоче замінити курячі яйця по всьому світу штучними

Компанія з США Eat Just захотіла замінити курячі яйця по всьому світу штучними, продаваними в рідкому вигляді. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Штучний замінник яйця, який продається в рідкому вигляді під брендом Just Egg, є найбільш гучним продуктом компанії. За словами співзасновника і голови Eat Just Джоша Тетрик, керівництво сподівається, що в недалекому майбутньому яйця рослинного походження стануть популярні не тільки у вегетаріанців, але і у всіх людей, що піклуються про здоров’я.

Найбільший потенціал Тетрик бачить на азійському ринку, оскільки жителі країн з цієї частини світу активніше за інших цікавляться здоровим харчуванням. На даний момент на країни Азії припадає близько 64 відсотків світового ринку курячих яєць, який в минулому році оцінювався в 200,8 мільярда доларів. Також Eat Just випускає замінник майонезу, що продається у всіх великих торгових мережах США.

У США так само спостерігається зростання попиту на замінники традиційних продуктів харчування рослинного походження. У минулому році локальний ринок виріс на 11 відсотків – до п’яти мільярдів доларів, багато в чому завдяки виробникам штучного м’яса Beyond Meat і Food Impossible. 

Джерело: сайт South China Morning Post

Читайте також: Аграріям варто готуватися до аномально теплої і сухої зими

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: