“Ідеально для фермера”: ХТЗ показав новий трактор з коробкою-автоматом (відео)

Новий колісний трактор ХТЗ-160У був презентований на недавній Міжнародній агропромисловій виставці AgroExpo 2020 на Кропивницького.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: На новому колісному тракторі ХТЗ-160У встановлюються рядні двигуни потужністю від 150 до 180 л. с. (Як на представленому зразку).

З ним агрегатується п’ятивальна автоматична коробка передач PowerShift з мікропроцесорної системою дистанційного керування. “Автомат” має два режими: “польовий” і “транспортний”.

На спеціальний монітор, який розташований на передній стійці, виводиться інформація про діапазонах КП, включаючи нейтральне положення, а також про тиск в коробці.

На модель монтується каркасна, одномісна кабіна з центральним розташуванням сидіння. Рульова колонка з рідкокристалічним дисплеєм – така ж, як і на моделях ХТЗ серій 240 і 150. Усередині є кондиціонер і обігрівач. Для роботи в темний час доби на тракторі встановлено фари з LED-освітленням. Трактор ХТЗ-160 призначений для основного обробітку грунту, для просапних робіт, а також для виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

Джерело: сайт Автоцентр

Читайте також: Терміново: вчені заявили про загибель 95% морських мешканців на Камчатці

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: