Компанія “АГРО-ЦЕНТР” стала одним із спонсорів рівненського художнього фестивалю “З вірою в майбутнє”

Сьогодні, 18 травня, у рівненському Міському Будинку культури відбувся III етап XVII фестивалю художньої творчості “З вірою в майбутнє”. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: У фестивалі взяло участь 75 дітей зі спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів Рівненщини. Загалом виступали школярі із 11 навчальних закладів. Кожен учасник представляв не лише себе, але й свою школу, тому відповідальність була колосальною. Одним зі спонсорів цього заходу стала рівненська компанія “АГРО-ЦЕНТР”.

Директор Агроцентру Іван Шевчук закликає український бізнес не стояти осторонь благодійних ініціатив та активно підтримувати такі заходи.

Коментар:Ми завжди раді долучитися до благодійних ініціатив, які дають можливість гідного розвитку дітей. Наша компанія агітує весь український бізнес не бути байдужими і активно брати участь у подібних заходах, адже діти це наше майбутнє“, – прокоментував Іван Шевчук.

Помічниця народного депутата з Рівненщини та члена ТСК з питань розслідування випадків та причин порушення прав дитини Дмитра Соломчука Світлана Дзенік, заявила про необхідність регулярного проведення подібних заходів для дітей з особливими освітніми потребами. Оскільки це допомагає розвивати їх комунікативні та соціальні навички.

Коментар:В ході роботи ТСК ми, з Дмитром Соломчуком, відвідали ряд спецзакладів Рівненщини, зокрема і тих, які сьогодні були представлені. Ми побачили наскільки для дітей є важливим проведення подібних фестивалів тому, що це розвиває їхні соціальні та комунікативні навички не тільки в межах фестивалю, але й у реальному житті“, – прокоментувала Світлана Дзенік. 

Нагадаємо, що 24-25 травня у Рівному відбудеться засідання ТСК з питань розслідування випадків та причин порушення прав дитини. Ініціатором засідання став нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук. Під час конференції обговорюватимуть питання, що стосуються соціалізації дітей зі спеціальними освітніми потребами, створенням сімейних форм опіки на Рівненщині, впливу стратегії реформування на роботу спеціальних закладів освіти, тощо. 

Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію з питань розслідування випадків та причин порушення прав дитини під час здійснення децентралізації повноважень з питань охорони дитинства, реформування системи закладів інституційного догляду та виховання, реалізації права дитини на сімейне виховання та усиновлення, розвитку (модернізації) соціальних послуг. 

Головним завданням ТСК є з’ясування реальних випадків порушення прав дітей та їх батьків при реформуванні системи закладів інституційного догляду та виховання. В тому числі під час децентралізації повноважень з питань охорони дитинства, реалізації права дитини на вибір навчального закладу. Зокрема, під час відмови батькам у направленні дітей на навчання до спеціалізованих закладів освіти.

Читайте також: Мінагрополітики повноцінно запрацює вже у травні — міністр

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: