Компанія Агроцентр запрошує відвідати свій стенд на виставці Агро-2021 у Києві

Рівненська компанія “Агроцентр” буде представляти свою продукцію на Міжнародній щорічній агропромисловій виставці “Агро-2021”.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Агро-2021 – це наймасштабніша виставка в Україні та у східній Європі у галузі сільського господарства. На цьому заході основна увага буде зосереджена на новинках сільськогосподарської техніки та устаткуванні, високопродуктивних породах свійських тварин і сучасних агротехнологіях. 

Цей діловий захід відкриває можливість українським компаніям налагодити співпрацю зі світовими лідерами аграрної промисловості. На події буде представлено понад 1200 компаній з усього світу.

Організатори повідомляють, що цьогоріч виставка матиме оновлений сучасний вигляд, тому відвідувачам буде ще цікавіше. 

Компанія “Агроцентр”, яка займається виробництвом та продажем запчастин до сільськогосподарської техніки, ще з 2013 року щорічно бере участь у цьому масштабному агропромисловому дійстві. 

Компанія “Агроцентр” на виставці “Агро-2019”

Цього року компанія “Агроцентр” буде представляти бренди Heavy Parts Original, Tagex, Mogul та інші.

Менеджери компанії демонструватимуть власний бренд якісних запчастин до агротехніки Heavy Parts, які виробляються в Україні, та експортуються до європейських країн. Асортимент Heavy Parts налічує широкий вибір запчастин (близько 350 одиниць) до зернозбиральних і силосних комбайнів, ґрунтообробної техніки й сівалок. Компанія пропонує високоякісні запчастини, до найвідомішої техніки світових брендів: CLAAS, John Deere, New Holland, Lemken та інших.

Замовити запчастини та дізнатися більше про компанію ви зможете за посиланням. 

Також на виставці будуть представлені чеські мастила Mogul, та продукція німецького бренду Tagex офіційним представником яких в Україні є компанія “Агро-Центр”.  

Виставка відбуватиметься у НК “Експоцентр України” за відповідним графіком: 8 червня – з 10:00 до 18:00 год.; 9 та 10 червня – з 9:00 до 18:00год.; 11 червня – з 9:00 до 17:00.

Читайте також: Компанія Агро-Центр представила продукцію на найбільшій українській виставці “Агро-2019” (фото)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: