Компанія Carraro випустила нову лінійку тракторів Compact

Італійська компанія “Carraro” випустила нову лінійку тракторів, які були розроблені і виготовлені ​​на італійському заводі Agritalia в Ровіго. Трактори оснащені 2,2-літровим трициліндровим двигуном Deutz TCD, що відповідає новітньому стандарту викидів Stage V, пише “Агро-Центр”.

Нова модель трактора використовує 24-ступінчасту коробку передач і такий же реверс-редуктор, що забезпечує максимальну швидкість руху 30 км / год для V-версії і 40 км / год для версії VLB. Крім того, може використовуватися трансмісія 12 x 12 або 24 x 12.

Глибока оранка та вирівнювання поля у Нідерландах тракторами Case IH Quadtracs (ВІДЕО)


Стандартне устаткування трактора цієї моделі, включає двошвидкісний PTO (540/540 eco). У тракторах також є подвійний гідравлічний насос 50 л + 30 л. Потужність задньої підвіски  1800 кг. Трактори доступні у версії cabrio або з кабіною і фільтром 2 або 4.

“Львівагромашпроект” представить нового самохідного обприскувача (фото)

Варіанти “V” і “VLB”, відповідних розмірів, дозволяють тракторам працювати між вузькими рядами виноградників і садів. Найбільш вузьким з них є Carraro Compact V, який має мінімальну ширину лише 1005 міліметрів, що є рекордним для тракторів цієї категорії, що робить його надзвичайно конкурентоспроможним у виноградниках наступного покоління.


Одна з моделей цієї серії змагається за звання “Трактор року” у категорії “Кращий у спеціалізованій категорії”. Carraro виробляє індивідуальні трактори для широкого кола інших виробників, таких як John Deere, Massey Ferguson, Deutz, Case, Claas, Valtra, Renault.

Аби врятувати популяцію бджіл вчені розробляють мережу вуликів зі штучним інтелектом

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: