“Обігріває будинок”: японський винахідник створив незвичайне екопаливо з поліетиленових пакетів

Японський винахідник відкрив спосіб, як переробляти у себе вдома пластикові пакети, пляшки та ковпачки у нафту і сировину, з якої їх і створюють. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Неочищену нафту, яку отримують у такий спосіб, згодом можна використовувати для індивідуального опалення житла.

Японський винахідник Акінорі Іто (Akinori Ito) зрозумів, що оскільки пластикові пакети створені з нафти, то їх можна перетворити назад на їх первісну форму. Він створив побутовий пристрій, який перетворює пластикові пакети на паливо. Паливо може використовуватися для різних застосувань, таких як вироблення тепла, розповідається у відеосюжеті від UN University.

На даний час широкомасштабне тестування цієї технології здійснюється у Вашингтоні, округ Колумбія, для використання на рівні спільноти. Але це перший випадок, коли громадськість може застосовувати подібну технологію вдома.

Для перетворення приблизно 1 кг поліпропілену (РР), поліетилену (РЕ) або полістиролу (PS) на 1 л нафти машина витрачає 1 кВт • год енергії. Потім нафту можна використовувати в генераторі електроенергії або її можна додатково очистити за допомогою другої машини на бензин і користуватися ним для заправки автомобіля, човна або мотоцикла.

Перетворюючи пластик на нафту, ми знижуємо забруднення CO2. Хоча кінцевий продукт як і раніше є паливом, яке виділяє CO2 при спалюванні, цей спосіб утилізації може змінити процес переробки пластмас. Також він підвищує обізнаність про потенціал пластикового палива.

Джерело: сайт Велика Епоха

Читайте також: Фермер з Орегони використовує лазери для боротьби з пташиним лихом (відео)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: