Ремонт та відновлення шнеків від компанії «Agrohelix»

Практично всі виробничі процеси доповнюються екструдерами, адже без них неможливо виготовляти продукцію у хімічній та харчовій промисловості. Через спеціальне обладнання, де встановлені шнеки, проходить сировина і в результаті виходить потрібна фракція. Зміна параметрів роботи негативно вплине на якість підсумкової продукції.

Постійна експлуатація також призводить до зношування основних робочих вузлів та агрегатів. Після цього знадобиться ремонт шнеків, адже дефекти можуть виявлятися вже зараз. Деякі види поломок складно діагностуються, тому необхідно час від часу оглядати робочі вузли та елементи.

Особливості ремонтного процесу

Проведення ремонту займе кілька етапів:

  1. Комплексна діагностика шнекового навантажувача для виявлення дефектів та різних пошкоджень;
  2. Відновлення пошкоджених витків за допомогою плазмового наплавлення;
  3. Токарні та шліфувальні операції;
  4. Перевірка якості виконуваної роботи.

Крім того фахівці компанії «Agrohelix» пропонують послуги з ремонту та виробництва будь-яких шнекових спіралей, сегментів та транспортерів. Замовлення реалізуються терміном від 2 до 14 днів, надається гарантія 1 рік.

Виробництво норій

Це ще один напрямок діяльності компанії. Норія є технічним обладнанням, яке використовується для вертикального підйому зернових культур. Коли потрібно норія купити, необхідно заздалегідь підібрати технічні параметри і характеристики. Орган тяги може бути стрічковим або ланцюговим, темп пересування тихим або швидкохідним, а також різне позиціонування ковшів. Ознайомитись з асортиментом найзручніше на сайті agrohelix.com.ua.

Гарантується висока якість комплектуючих, параметри деталей та елементів ретельно прораховуються та аналізуються заздалегідь. Крім того стандартні та прості вузли можуть замінюватись будь-якими іншими компонентами під конкретні завдання та потреби замовника.

Шнекові навантажувачі

Спеціалізована техніка, яка використовується для зручної подачі сипких матеріалів у похилому напрямку, гарантуючи при цьому високу продуктивність. У компанії «Agrohelix» також можна шнековий навантажувач купити, що дозволяє повністю автоматизувати окремі виробничі процеси, навантаження та розвантаження. Це обладнання відрізняється безперервною роботою та високою ефективністю.

Виділяють стаціонарні моделі, відкритого типу, закритого та пересувні моделі. В основі навантажувача використовується корпус, пересувна або стаціонарна підставка, внутрішній гвинт та електропривод. Компактність гарантує вдалі умови для зберігання та транспортування.

Окрім продажу надаються послуги із виготовлення шнекових навантажувачів. Така продукція вигідно відрізняється стійкістю та довговічністю. Завдяки оснащенню дистанційним керуванням забезпечується швидке навантаження та розвантаження з мінімальними втратами.

Співпраця з «Agrohelix» підкріплюється кількома перевагами:

  • висока якість продукції;
  • дотримання договірних умов;
  • прозоре ціноутворення;
  • швидке виконання замовлень.

За будь-якими замовленнями наперед можна отримати попередню консультацію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: