Розробники Кремнієвої долини тестують робота-збирача яблук

Інженери дослідницького інституту в Кремнієвій долині розробили автономного робота для збору першого врожаю яблук. Проект комерційного збирача розробляли протягом двох років, пише “Агро-Центр”.

У цьому сезоні Abundant Robotics протестують в садах великого виробника і експортера фруктів T & G в Новій Зеландії і в штаті Вашингтон. Робот-складальник використовує спеціальну вакуумну технологію для збору яблук, самостійно орієнтується в просторі і переміщається по саду, визначає ступінь зрілості кожного з плодів, переміщує зняті з дерева яблука в ящики, не завдаючи їм механічних пошкоджень, і одночасно стежить за тим, щоб не пошкодити плодові дерева в ході своєї роботи.

Трактористи на Porsche змагатимуться у Каліфорнії

“Ми методично працювали над тим, щоб довести прототипи 2016 року до повноцінних комерційних збирачів, які можна представити на ринку. В цьому році ми вперше протестуємо систему на комерційній основі, а не з метою польових випробувань прототипів”,

– сказав генеральний директор Abundant Robotics Ден Стир.

Надалі компанія планує перейти до більш масштабних розробок. В якості дистриб’ютора послуг для виробників яблук виступить дочірнє підприємство інституту SRI International в Каліфорнії. Остаточна вартість сервісу не оголошена, проте Ден Стир впевнений, що це рішення буде економічно вигідним для галузі.

Abundant Robotics продовжує працювати з представниками яблучної промисловості, щоб зрозуміти, як краще побудувати роботу, запровадивши автономного збирача. Зараз комбайн здатний працювати в садах з різними типами і щільністю посадки завдяки шпиндельній конструкції.

Грандіозна ферма в пустелі вироблятиме сотні тонн овочів (ФОТО)

“Індустрія налаштована оптимістично і з ентузіазмом підтримує наші починання. Виробники хотіли автоматизувати збір плодів вже багато десятиліть. Ми починали комерційний проект в R & D, але тепер ми вийшли на міжнародний рівень і розраховуємо стати міжнародним постачальником устаткування для сектора сільського господарства”,

– додав Ден Стир.

New Holland представили трактор для малих фермерів (відео)

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: