“Тягне причіп у півтори тони”: фермер створив унікальний трактор зі старого Москвича

Фермер з Чернігівської області своїми руками зібрав унікальний трактор, який з легкістю тягне причіп вагою до півтори тони. Тестували диво-машину журналісти проєкту “Джедаї” на каналі 2 + 2.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Чотири роки тому Володимир Приймщиков, фермер з села Велике Устя, придбав старий “Москвич” на металобрухті. Саме з цієї покупки почалася робота над майбутнім трактором. За основу Володимир взяв корпус радянської машини, інше довелося збирати по гвинтиках. На нові деталі грошей не було, тому майструвати довелося з усього, що можна було купити дешевше або взяти у знайомих. У роботу пішли навіть дверні ручки.

Коментар: “Капот я зробив з” Москвича-412 “. Взяв від нього крила, верх вирізав з “москвичевського” даху. Поставив радіатор, жалюзі, мотор. Основа повністю зварена з профільної труби”, – розповідає фермер.

Щоб доукомплектувати машину, іноді доводилося проявляти креатив. Наприклад, на дверях стоять звичайні дверні замки, куплені на ринку. А скла вирізані з лобового “Москвича”.

Володимир Приймщиков, джерело: https://news.obozrevatel.com/

Дружина Володимира розповідає, що нова техніка допомагає обробляти землю набагато швидше: 

Коментар: “У машині 60” конячок “, а у коня одна сила. Кінь  жива істота, нам шкода було його дуже сильно запрягати. Тому менше роботи робив, менше городу ми могли обробити”, – розповідає вона.

У машині фермера дві коробки передач, від “ГАЗ” та “Москвич”, чотири передачі вперед та чотири назад, грубка та навіть магнітофон. Саморобний трактор з легкістю тягне причіп масою півтори тони.

Джерело: сайт Obozrevatel

Читайте також: Названо ТОП-5 областей України за обсягами виробництва картоплі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: