У Німеччині придумали пиво, яке допомагає боротися з коронавірусом

Німецькі пивовари зварили пиво, яке, за їхніми словами, можна використовувати в боротьбі з коронавірусом замість вакцинації.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Ідея належить Даріо Стієру та Давиду Гертлю. Своє пиво вони назвали Impfstoff, що у перекладі з німецької означає “вакцина”.

За словами хлопців, “їхнє пиво швидко та успішно позбавляє від страху перед COVID-19”. Щоправда, від самого коронавірусу напій не захищає, тому пивовари радять бути пильними і дотримуватися заходів безпеки.

Коментар:Для максимального ефекту ми рекомендуємо приймати по чотири дози, тобто по чотири банки, кожні чотири години. Тоді пиво рятує від усіх страхів і тривог, пов’язаних із коронавірусом. Якщо результату немає, значить ви неправильно приймаєте наш препарат“, – розповів Давид Гертль.

Першу партію напою розкупили за 3,5 години. Хлопці розповіли, що дуже здивовані подібним ажіотажем, оскільки вони зробили пиво жартома і геть не планували заробляти на цій ідеї гроші. Головною метою творців “вакцинаційного пива” було змусити людей посміхнутися.

Коментар:З вакцинацією відбувається якийсь хаос, препарату недостатньо, ті, кому необхідно робити щеплення, не хочуть цього робити. Тому ми вирішили дати людям привід посміятися. Ми вже рік не бачимо нічого, крім поганих новин. Хотілося б розірвати це порочне коло“, – заявив Даріо.

Джерело: сайт Bild

Читайте також: ВР прийняла новий закон про ветеринарну медицину: що зміниться для власників тварин?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: