У США створили унікальне молоко, яке можна зберігати відкритим дев’ять місяців

Компанія JOI, що займається виробництвом рослинних концентратів молока, представила перший в історії насправді безвідходний альтернативний молочний продукт. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Зазначається, що молочний продукт — концентрат вівсяного молока в упаковці, що піддається компостуванню. Він з’явиться у продажі з 22 квітня. Продукт являє собою порошок з одного лише інгредієнта — органічного вівса, вирощеного із застосуванням стійких методів сільськогосподарської практики.

Коментар:Зменшення впливу на планету завжди було в центрі місії JOI. Органічний вівсяний порошок є важливою віхою у забезпеченні споживачів альтернативними молочними продуктами, які якомога менше впливають на навколишнє середовище“, — повідомив Гектор Гутьеррес, генеральний директор компанії. 

У виготовленні свого продукту JOI застосовує унікальний процес подрібнення. Він дає необхідну консистенцію після змішування з водою. При цьому споживачі можуть контролювати смакові якості вівсяного молока, додаючи менше або більше води, а також застосовуючи спеції й підсолоджувачі.

Упаковка також робить продукт унікальним. Вона безпечна для домашнього компостування та повністю розкладається в таких умовах. 

На відміну від звичайного вівсяного продукту, термін вживання якого закінчується через кілька днів після відкриття, органічний порошок JOI зберігається до 9 місяців навіть без охолодження.

Джерело: сайт newfood

Читайте також: Через несприятливі погодні умови розвиток посівів в Україні значно сповільнився

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: