У США створили унікального робота-дельфіна

Американська інжинірингова компанія Edge Innovations представила свою останню розробку – рободельфіна. Він виглядає, як справжній, і може виконувати ті ж трюки, що й живий ссавець.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Своїми роботами представники компанії сподіваються одного разу замінити тварин, які виступають у дельфінаріях і тематичних парках.

Робот-дельфін важить приблизно 250 кг

Робот-дельфін виконаний частково з медичного силікону, має довжину 2,6 метра і важить приблизно 250 кг. Управляється він за допомогою радіозв’язку: оператор може змусити його плисти в потрібному напрямку, стрибати і виконувати різні акробатичні трюки. Також машина автоматично випускає воду – немов справжній дельфін. Коштує такий робот від 3 до 5 мільйонів доларів.

Коштує такий дельфін від 3 до 5 мільйонів доларів.

Поки його продали тільки зоозахисній організації PETA, де робот буде використовуватися під час вивчення школярами прав тварин.

Відзначається, що розробники компанії Edge Innovations спеціалізуються на створенні аніматроніки – механізмів, що імітують рухи живої істоти в фільмах, тому вони мають чимало досвіду в цій сфері.

Джерело: сайт Обозреватель

Читайте також: Україні не вистачить власної гречки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: