Українська аграрна авіація перебуває в критичному стані

З 67 літаків, які використовуються в авіаційному внесенні агрохімії, 50 машин — ще радянських часів. Про це повідомив Валерій Євтушенко під час семінару “Новітні технології в агровиробництві: безпілотними і система захисту рослин”, пише “Агро-Центр”.

Він нагадав, що лише за минулий рік відбулося 3 авіакатастрофи під час проведення польових робіт. Всі три випадки були смертельними — пілот загинув.

Дві авіакатастрофи трапилися у Сумській області і одна у Чернігівській.

Український винахід коштує мільйони та не має аналогів у світі (фото, відео)

Так, у липні 2018 року, неподалік села Миколаївка Роменського району Сумської області розбився одномісний літак. За попередніми даними він проводив обробку полів кукурудзи. Пілот загинув. А поблизу села Заруддя Роменського району Сумської області розбився легкомоторний літак “X-32 Бекас”, пілот загинув. Аварія сталася під час обприскування отрутохімікатами сільгоспугідь.

Технології, що змінюють фермерство: кіберхлів і роботеплиця

У Чернігівській області розбився вертоліт Мі-2, який проводив обробку полів та гвинтом зачепив лінію електропередач. Без електроенергії залишилося 5 сіл. Пілот, житель Кіровоградської області, який керував вертольотом, не мав жодних документів на право керування засобом. Він загинув.

На Львівщині почнуть переробляти мед на спеціалізованому заводі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: