В Україні запустили онлайн-проєкт для аграріїв “Best Agro”

В Україні розпочинає роботу дискусійний онлайн-майданчик для аграріїв “Best Agro”. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Ця платформа покликана розповісти про фермерів і фермерок, які використовують інноваційні агротехнології у своєму бізнесі. А також підтримати тих, хто готовий перейняти досвід і впроваджувати нові методи господарювання.

Про це у своєму telegram-каналі повідомив член аграрного комітету ВР Дмитро Соломчук. За його словами завдяки такій ініціативі фермери зможуть комунікувати між собою, переймати чужий досвід  та навіть отримати безкоштовну рекламу свого бізнесу.

Коментар:Тепер малі та середні фермери можуть подавати заявки на участь у програмі й отримати безкоштовне промо свого бізнесу. Це стосується передусім тих фермерів, які запроваджують інноваційні технології, або планують це робити. Корисна ініціатива, завдяки якій українці більше дізнаються про наших фермерів“, – повідомив політик.

Стати учасником проєкту можуть представники мікро, малого та середнього агробізнесу, які використовують унікальні агротехнології та вдало організовують усі процеси. А також і ті, хто хочуть розпочати використовувати ці технології у майбутньому. 

Щоб долучитися до проєкту спершу необхідно заповнити анкету

Зауважимо, що проєкт зі створення такої онлайн-платформи реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Читайте також: У світі рекордно зростає попит на українські олійні

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: