“1 млн тонн вантажу перевезеного річкою зекономить 1 млрд грн на ремонті доріг” – нардеп

Сьогодні, 3 грудня, Верховна Рада ухвалила законопроєкт “Про внутрішній водний транспорт”, який регулює правовідносини в цій галузі.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Прийняття законопроєкту дозволить збільшити вантажопотік до 30 млн тонн на рік, що дозволить державі заробляти 13−16 млрд гривень щорічно. 

Нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук підтримав ухвалення цього законопроєкту та зауважив, що таким чином сфера внутрішніх водних перевезень допоможе не лише розвантажити українські дороги, а й значно зекономити на їхньому ремонті. 

Коментар: До сьогоднішнього дня сфера внутрішніх водних перевезень була абсолютно нерегульована. Через це нині річками перевозиться менше ніж 1% усіх вантажів. До слова, українські річки Дніпро і Дунай одні з найбільших у Європі й потенціал їх чималий. Якщо ми зможемо перенести великогабаритні вантажі на річковий транспорт, це розвантажить дороги і менше ресурсів витрачатиметься на їх ремонт. Якщо у цифрах, 1 млн тонн вантажів, перевезених річкою зекономить 1 мільярд гривень на ремонті доріг. Річковий транспорт має потенціал у десятки мільйонів тонн“, – повідомляє нардеп. 

Ми прийняли ще один важливий законопроєкт – про внутрішній водний транспорт, який повністю змінить ринок перевезень в…

Опубликовано Дмитро Соломчук Четверг, 3 декабря 2020 г.

Дмитро Соломчук додає, що прийнятий законопроєкт створює нові правила відкритого ринку в галузі. Нові умови перевезень сприятимуть притоку інвестицій, які перетворяться на нові робочі місця і можливості для бізнесу.

Читайте також: На Рівненщині фермерам, що вирощують органічну малину, 90% витрат сплатила держава (фото)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: