Аграріям Рівненщини виплатили 12,4 млн гривень компенсації

Аграріям Рівненщини компенсували 12,4 млн грн вартості закупленої вітчизняної техніки.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: З початку цього року 47 сільськогосподарських підприємств Рівненщини скористалися допомогою від держави. Вони закупили 124 одиниць техніки та обладнання. Їх часткову вартість відшкодували з державного бюджету. На рахунки надійшла компенсація – 12,4 мільйона гривень.

Про це повідомила директорка департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.

Коментар: До переліку вітчизняних виробників сільськогосподарської техніки та обладнання, вартість якої частково компенсується, входить два підприємства Рівненщини. Серед них – ПП “ВКО “МААНС”, що виготовляє жатки та візки для транспортування жаток до зернозбиральних комбайнів, та ТОВ “Дубнотех” – виготовляє технологічне обладнання для переробної промисловості“, – додає Надія Переходько.

На сьогодні бюджетна програма “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” за напрямом “Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва” розширена. Мінекономіки збільшило перелік української сільгосптехніки, вартість якої компенсується з державного бюджету.

Додано 417 нових найменувань техніки та обладнання, тепер їх налічується 14 573 від 191 заводу-виробника. Перелік заводів-виробників також збільшився на 6. Це означає, що скористатись підтримкою зможе ще більше аграріїв і виробників.

До нових одиниць техніки додалися посівний напівпричіпний комплекс Narmada для посіву за технологією Strip-Till, агрегати для внесення рідких мінеральних добрив, зерноочищувальні сепаратори, технологічне обладнання для комбікормових заводів та елеваторних комплексів, зерносушарки, вагове обладнання для зважування сільгосппродукції, напівпричепи, ґрунтообробна техніка, обладнання для утримання ВРХ та свиней тощо.

Джерело: пресслужба Рівненської ОДА

Читайте також: Експерти назвали найбільш продуктивну в агросекторі область у 2020 році

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: