Бізнес ОАЕ планує інвестувати в агросектор України

Вчора 13 вересня відбулася зустріч між Міністром агарної політики та продовольства України Романом Лещенком та Урядовою делегацією Об’єднаних Арабських Еміратів. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив член аграрного комітету Дмитро Соломчук.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Зазначається, що під час зустрічі сторони обговорили питання щодо основних аспектів залучення інвестицій та реалізації інвестиційних проєктів в аграрний сектор України.  

З боку української сторони було висловлено високу зацікавленість у залученні  інвестицій еміратських фінансових установ та компаній в іригаційний сектор України.

Коментар: Україна дуже зацікавлена в отриманні інвестицій від еміратських фінансових установ та компаній в іригаційний сектор. Зараз ми робимо усе можливе, аби створити сприятливі умови для ведення бізнесу. 

Це і нерегульованість ринку, спрощена податкова система для бізнесу та великі державні преференції“, – розповідає Дмитро Соломчук.

Також, сторони домовилися про надання еміратською стороною українській стороні переліку питань щодо актуальних та привабливих сфер для інвестування в Україні.

Участь у заході від Урядової делегації ОАЕ взяли представники 5 урядових установ (Міністерства продовольчої та водної безпеки, Міністерства інфраструктури, Міністерства зміни клімату та довкілля, Міністерства економіки та Міністерства закордонних справ та міжнародного співробітництва) та представники 7 великих компаній ОАЕ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: