Член аграрного комітету Соломчук представляє Україну на престижному Економічному форумі в Європі (відео)

У Польщі в місті Карпач із 7-9 вересня буде відбуватися 30-й Економічний Форум. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Метою заходу є створення сприятливих умов для розвитку політичного та економічного співробітництва між країнами-членами ЄС та їх сусідами.

Конференцію відвідають близько 3000 гостей з Європи, Азії, Північної Америки та Африки. Вони візьмуть участь у більш як 200 тематичних дискусій, щодо тем бізнесу, управління, нової економіки, міжнародної політики, безпеки тощо. 

Одним з учасників заходу є член аграрного комітету України Дмитро Соломчук. На форумі він представлятиме нашу країну, зокрема Рівненську область. Політик розповів, що на конференції планує знайти іноземних інвесторів для вітчизняних фермерів. 

Коментар:На запрошення польської сторони наступні три дні працюватиму на найбільшому в Центральній та Східній Європі Економічному форумі у місті Карпач.

Заплановані зустрічі з інвесторами та представниками польського сейму. Наше завдання — представити Рівненщину як привабливий регіон для інвестицій, а українських фермерів як перспективних партнерів“, – коментує нардеп.

30-й Економічний форум у Польщі 2021

На запрошення польської сторони наступні 3 дні працюватиму на найбільшому в Центральній та Східній Європі Економічному форумі у місті Карпач.Заплановані зустрічі з інвесторами та представниками польського сейму. Наше завдання — представити Рівненщину як привабливий регіон для інвестицій, а українських фермерів як перспективних партнерів.

Опубликовано Дмитро Соломчук Вторник, 7 сентября 2021 г.

Читайте також: В Україні значно зріс експорт та імпорт

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: