Держгеокадастр стане сервісним центром

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру почне працювати в якості сервісного центру. Таких змін варто очікувати вже від початку 2021 року, проінформував Голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Також він вказав, що таке реформування передбачає і відповідне скорочення штатних працівників з 10 тисяч до 4 тисяч.

За його словами, це буде можливо з прийняттям законопроектів №№ 2194 і 2195, які передбачають удосконалення роботи державного органу, ліквідацію експертизи земельних ділянок, а також реалізацію системи електронних торгів.

Коментар:Штат оптимізуємо, тому що всі розпорядження передаємо на місця і вони вже не потрібні в новій системі без відповідних повноважень. З січня по Держгеокадастру не треба буде фізично ходити взагалі“, – вказав глава відомства.

Вже до 7 липня поточного року Держгеокадастр (Державний земельний кадастр) вніс докладні відомості про більш ніж 14 млн. (14,6) ділянок землі сільськогосподарського призначення.

Всього ж до сьомого липня головна земельна служба країни внесла відомості про майже 22 млн. (21,8 млн) Ділянок землі. Їх загальна площа сягає майже 44 млн гектарів (43,8 млн. Га). Лише за останній тиждень було сформовано 29,2 тисячі нових земельних ділянок, загальна площа яких досягла 24,4 тисячі гектарів.

Джерело: сайт Agronews

Читайте також: В ОАЕ намагаються створити штучний аналог українського ґрунту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: