Для посівної, Одещині не вистачає 4 млрд гривень

На Одещині не вистачає коштів, щоб провести посівну.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Для проведення весняних польових робіт аграріям Одещини потрібно майже 13 млрд грн, забезпеченість на сьогодні складає майже 70%. Про це пише ukragroconsult.

Про це розповіла директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА Алла Стоянова.

Не вистачає 4 млрд грн, тож ми дуже розраховуємо на підтримку уряду, і така підтримка є. Міністерством аграрної політики розроблена платформа, де аграрії Одещини реєструються з метою надання оперативної інформації із забезпечення ресурсами: паливом, насінням, ЗЗР, коштами. І перша інформація з платформи у нас уже є: сільгоспвиробники Одеської області забезпечені насінням на 70%, ЗЗР — 62%, гірша ситуація з дизельним паливом, але не критична”, — зазначає Алла Стоянова.

Читайте також: Як виглядали овочі та фрукти до зустрічі з людиною (ФОТО)

За її словами, аграрії подають заявки до Мінагрополітики щодо необхідних критичних обсягів палива та бензину. Урядом надається підтримка щодо придбання дизельного палива, тобто пропонується паливо за ринковою ціною від трейдерів, які можуть його поставити.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: