Для вітчизняних фермерів створять платформу “АгроДія”

Міністерство аграрної політики і продовольства в липні запустить Державний аграрний реєстр, для переведення комунікацію в агросекторі в цифровий формат. Другим кроком, буде створення платформи “АгроДія”. Про це розповів заступник міністра агрополітики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба на АgroРolit.com.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Коментар:Першу версію Державного аграрного реєстру запустимо в липні, далі будемо взаємодіяти з учасниками ринку для його вдосконалення і наповнення корисними функціями. Також будемо вести промоінформаційну кампанію, щоб агровиробники добровільно приєднувалися до цього ресурсу, знаходили користь для себе, створювали з нами зворотний зв’язок“, — поділився планами заступник міністра.

Щодо роботи платформи “АгроДія”, то насамперед, метою проєкту є об’єднання ряду реєстрів з даними про тих чи інших агровиробників “під одним дахом”. Також, через цифрову базу буде розподілятися держпідтримка аграріїв згідно з запитами, вноситимуть дані щодо земділянок і ринку землі в цілому.

Коментар:Це об’єднання різної інформації в рамках єдиного ресурсу інформаційно-аналітичних куль на картографічній основі. Це дасть можливість ідентифікувати білі плями, сірі зони, чорні зони в тих чи інших реєстрах. це два ударних напрямки, якими я буду займатися“, — розповів Тарас Дзьоба.

За його словами, повноцінний запуск “АгроДії” запланований на 2022 рік.

Джерело: сайт Куркуль

Читайте також: Стало відомо, скільки коштує перша малина

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: