Експерти назвали найбільш продуктивну в агросекторі область у 2020 році

Стало відомо, яка область України лідирує за прогресом розвитку в агросфері за 2020 рік.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Аграрний сектор Вінницької області за січень-вересень 2020 року зберігає перше місце в сільському господарстві держави за обсягами виробництва валової продукції сільського господарства та друге місце за виробництвом валової продукції сільського господарства на одну особу.

Про це заявила заступник директора Департаменту АПР, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Валентина Кирилюк.

Кирилюк підкреслила, що в галузі тваринництва область лідирує по виробництву (реалізації) м’яса. Також в області утримується найбільше серед регіонів України поголів’я ВРХ та птиці.

По обсягах виробництва молока Вінниччина займає другу позицію серед регіонів України.

На Вінниччині завершується проведення комплексу осінньо-польових робіт в рослинництві.

Коментар:Сільгоспвиробникам залишилось завершити збирання кукурудзи на зерно та цукрових буряків. Кукурудзу на зерно залишилось зібрати на 5% площ. Всього по групі зернових культур валовий збір складає понад 4,4 млн. тонн, середня урожайність – 5,09 т/га, що на 1,78 т/га менше до минулого року. Очікуване виробництво зерна прогнозуємо на рівні 4,6 млн. тонн“, – сказала Кирилюк.

Кирилюк також зазначила, що у поточному виробничому сезоні в області працюють 6 цукрових заводів. З нового урожаю вже отримано 90,0 тис. тонн цукру. Очікуване виробництво цукру по завершенню сезону цукроваріння прогнозується на рівні 309 тис. тонн (у 2019 році вироблено – 331 тис. тонн). 

Джерело: сайт Главком

Читайте також: Вчені назвали ягоду, яка здатна пригнічувати 97% коронавірусу в організмі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: