Хто з виноградарів може розраховувати на дотації від держави цього року

Уряд, 10 березня, на засіданні затвердив оновлений порядок надання фінансової підтримки для розвитку в Україні виноградарства, садівництва та хмелярства. Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Коментар:У 2021 році програма з підтримки виноградарства, садівництва і хмелярства передбачає мінімум 1500 га нових насаджень, 500 га нових шпалер і 1400 га під крапельним зрошенням. Прийняте рішення вдосконалює механізм виплати коштів і спрощує процедуру подачі документів на отримання компенсації“, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що один сільгоспвиробник, скориставшись програмою, може розраховувати на фінансову підтримку в розмірі до 60 мільйонів гривень.

За цією програмою передбачається компенсація до 80% витрат на придбання посадкового матеріалу, до 50% витрат на спорудження шпалер і установку систем крапельного зрошення, будівництво і реконструкцію холодильників, цехів перероблення та об’єктів по заморожуванню продукції, а також допомога по інших напрямках.

Держпідтримка програми з розвитку в Україні садівництва, виноградарства і хмелярства у 2021 році становитиме 450 мільйонів гривень, що на 160 мільйонів гривень більше, ніж минулого року.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: У Чорнобильській зоні живуть неймовірні коні Пржевальського: фото

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: