Кабмін виділив 380 млн гривень на розвиток фермерських господарств

На розвиток фермерських господарств в Україні Кабінет міністрів виділив 380 млн гривень.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Кабінет міністрів України на засіданні 3 червня затвердив виділення 379,8 млн грн на розвиток фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів в рамках 4 млрд грн виділених з бюджету на державну підтримку АПК у 2020 р.

Згідно з проектом постанови, 100 млн грн планується направити на утримання корів молочного напряму фермерським господарствам у власності яких знаходиться від 5 корів. Орієнтовно програма дозволить надати дотацію на утримання 20 тис голів ВРХ не менше 400 фермерським господарствам.

За програмою бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 га) для новостворених фермерських господарств з обмеженням в 60 тис на одне господарство планується виділити 95 млн грн.

Для часткової компенсації витрат фермерським господарствам і кооперативам, пов’язаних з наданням консультативних послуг, шляхом компенсації 90% їх вартості (але не більше 10 тис. грн) уряд планує направити 10 млн грн. За підрахунками Міністерства економіки, це дозволить надати послуги 1 тис сільгоспвиробників.

Джерело: сайт Куркуль

Читайте також: Львівські фермери відкрили виробництво сушарок на сонячній енергії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: