Майже половина безробітних українців знаходять роботу у сфері сільського господарства

В Україні триває робота зі зменшення рівня безробіття, про це розповідає Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: В Україні зростання кількості безробітних значно сповільнилося. У квітні статус безробітного отримали 149 тисяч українців, у травні – 97 тисяч, у червні – 75 тисяч громадян.

Про це повідомили у пресслужбі Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

З березня по липень працевлаштувати вдалося 253,5 тис. громадян, з них – 175 тисяч безробітних.

Зазначається, що найбільше українців знайшли нове робоче місце в сільському господарстві – 45% від загальної кількості безробітних, переробна промисловість (14%) та сфера торгівлі (13%). Задля збереження робочих місць уряд разом зі службою зайнятості напрацювали алгоритм підтримки малого та середнього бізнесу.

Коментар:Підприємці, які скоротили чи припинили свою діяльність, мали можливість оформити допомогу з часткового безробіття. Це дало можливість здійснити виплати та зберегти робочі місця 366 тисячам громадян“, – розповіли у Комітеті.

Нагадаємо, 19 серпня 2020 року Кабінет Міністрів України запропонував зберегти програму допомоги з часткового безробіття після закінчення карантину, введеного для боротьби з COVID-19.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: “Працює у службі безпеки”: в Австралії кіт офіційно влаштувався на роботу

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: