Найбільша агроасоціація України публічно підтримала нардепа Дмитра Соломчука

Учора в прямому ефірі на телеканалі “ПравдаТУТ” під час обговорення теми вровадження ринку землі стався прикрий інцидент. Екс-нардеп від БПП Олег Барна спочатку словесно ображав, а потім з кулаками накинувся на народного депутата від партії “Слуга народу” Дмитра Соломчука.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Всеукраїнська аграрна рада категорично засудила подібну поведінку та методи “спілкування” у вигляді образ та відвертого хамства, як неприпустимі при жодній дискусії для цивілізованої людини. Про це повідомила пресслужба ВАР.

Коментар: “Під час ефіру Дмитро Соломчук захищав норми законопроєкту №2194, який дерегулює земельне законодавство та передає громадам землі сільгосппризначення, а також норми закону про обіг земель с\г призначення, які дозволяють купувати землю лише громадянам України та компаніям, власниками яких є виключно громадяни України.

Також він вказав на неприпустимість практики спрямування левової частки держпідтримки окремим аграрним олігархам, яка широко застосовувалася урядом Гройсмана“, – йдеться в повідомленні.

Тому ВАР висловила підтримку Дмитру Соломчуку, який послідовно підтримує агровиробників та законодавчі ініціативи аграрної ради.

Коментар: Зокрема, народний депутат підтримав введення обмежень на терміни розрахунку торгових мереж з постачальниками продуктів харчування, бере активну участь у підготовці даного законопроєкту до реєстрації. Також Дмитро Соломчук підтримав і законопроєкт про організації водокористувачів, який був розроблений за участю фахівців ВАР, і очікує повторного розгляду в першому читанні, та багато інших важливих для українських аграріїв законодавчих ініціатив“, – резюмували у ВАР.

Зауважимо: Дмитро Соломчук написав заяву в поліцію на колишнього нардепа БПП Олега Барну за напад у прямому ефірі.

Джерело: сайт Час-Дій.

Читайте також: Дмитро Соломчук: “Ми маємо стимулювати перехід на нові технології та зменшення негативного впливу ЗЗР на довкілля”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: