Нардеп пропонує створити Світовий фонд продовольства, який врятує планету від голоду (ВІДЕО)

Член Аграрного комітету ВР Дмитро Соломчук запропонував ефективне розв’язання проблеми з експортом української продукції до іноземних ринків.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: За його словами, найкращим рішенням для розв’язання цієї проблеми стане створення Світового фонду продовольства. Нардеп пропонує зібрати в нього $30-35 млрд, після чого перерахувати ці кошти українським аграріям, викупивши таким чином торішню та свіжу продукцію за ціною світового ринку. І обов’язково підписати із нашими аграріями угоди щодо відповідного зберігання.

“На мою думку світовим лідерам потрібно створити Світовий фонд продовольства. Скинутись грошима, приблизно 30-35 млрд доларів, викупити експортні позиції з врожаю минулого сезону і закупити свіжу продукцію, яка буде зібрана протягом цього літа та осені. Потім підписати угоди відповідального зберігання з нашими аграріями (навіть зі знижкою), налагоджувати логістику та експортувати цю агропродукцію до інших країн”, – розповів політик.

Дмитро Соломчук додав, що це допоможе уникнути продовольчої катастрофи 2023 року, яку так намагається влаштувати росія.

“Українські аграрії посіються, щоб не допустити продовольчої катастрофи 2023 року, яку чекають східні сусіди. Водночас світові лідери покажуть свою силу і міць, а москва не зможе ними маніпулювати”, – повідомив нардеп.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: