Названо овочі з найбільшою націнкою у супермаркетах України

Найвища націнка в листопаді у супермаркетах України в плодоовочевій категорії товарів була на моркву – в середньому 72%.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Найприбутковішим товаром для супермаркетів України в плодоовочевому відділі в цей час виявилася морква. Середня націнка на моркву сягала 72% і була трохи вищою в Києві, ніж у Дніпрі.

Коментар: До речі, саме щодо моркви у овочівників було найбільше скарг, тому що ціни на неї в цьому році в середньому знизилися на 60% порівняно з минулим роком“, – прокоментував економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) Андрій Ярмак.

На другому місці за рівнем доходності виявився столовий виноград, на якому супермаркети також заробляли близько 72% щодо середньої оптової (закупівельної) ціни.

Тепличні томати посіли третє місце – на них супермаркети заробили в середньому 58% від закупівельної ціни.

Націнка на огірках була значно нижчою – лише 28%.

Зазначається, що незважаючи на різке зростання оптових цін на яблуко в цьому сезоні, середня націнка на найдоступніше яблуко мереж супермаркетів становила 56%. Трохи нижчою була націнка на цибулю ріпчасту –  близько 49%.

Моніторинг рівня націнок у супермаркетах всіх без винятку популярних мереж супермаркетів Києва і Дніпра проводився в листопаді 2019 року.

Джерело: сайт Еast-fruit

Читайте також: Україна в 2020 році закупила майже вдвічі більше імпортних сирів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: