Нова партія комбайнів “John Deere” прибула в Україну. Як безкоштовно отримати допомогу у зборі врожаю?

В Україну прибула чергова партія комбайнів всесвітньо відомої марки John Deere, які на безоплатній основі будуть допомагати українським аграріям збирати врожай, в рамках благодійного проєкту “Жнива Перемоги”. Про це у своєму facebook повідомив ініціатор проєкту нардеп Дмитро Соломчук.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

За словами політика, вся с/г техніка, яка прибула в Україну в рамках проєкту “Жнива Перемоги” буде вже за лічені дні збирати врожай фермерів на безоплатній основі. 

“Новий день – нові John Deere”, – повідомив Дмитро Соломчук.

Нардеп закликав всіх, кому потрібна благодійна підтримка по збору українського хліба, писати на e-mail [email protected]

Нагадаємо, раніше в Україну, в рамках проєкту “Жнива Перемоги” вже прибули комбайни марки New Holland та John Deere. Також, між МінАПК та БФ “Жнива Перемоги” був підписаний Меморандум про співпрацю для допомоги українським аграріям.

“Це тільки початок масштабного проєкту “Жнива Перемоги”. Формуємо наш батальйон комбайнів”, – розповів нардеп.

Дмитро Соломчук наголосив, що такий масштабний проєкт, реалізований завдяки тісній співпраці протягом 4 місяців між “THE HOWARD G. BUFFETT Foudation” та БФ “ЖНИВА ПЕРЕМОГИ”. Політик також подякував президенту України Володимиру Зеленському, МЗС та МінАПК.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: