Органічним фермерам виділять 50 млн грн державної допомоги – нардеп

Народний депутат та член аграрного комітету ВР Дмитро Соломчук створив законопроєкт про розвиток органічного виробництва та виділення коштів державної підтримки органічним виробникам у сумі 50 млн грн на 2021 рік. Його вже підтримали депутати у Верховній раді.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook. За його словами в Україні необхідно стрімко розвивати органічне виробництво. Це допоможе не лише покращити агросферу, але й збільшить кількість робочих місць. А це обов’язково позитивно вплине на економіку країни. 

Коментар:Натуральна органічна продукція має розвиватися ще швидше. Це наше здоров’я, і здоров’я наших дітей, харчова безпека країни. В найближчі терміни плануємо врегулювати відносини між фермерами, малими виробниками та торговими мережами. Так ми підтримаємо наших підприємців та невеликих агровиробників зі смачною і натуральною продукцією“, – коментує нардеп.

Про законодавчі ініціативи

Натуральна органічна продукція має розвиватися ще швидше. Це наше здоров’я, і здоров’я наших дітей, харчова безпека країни.В найближчі терміни плануємо врегулювати відносини між фермерами, малими виробниками та торговими мережами. Так ми підтримаємо наших підприємців та невеликих агровиробників зі смачною і натуральною продукцією.Ще одна ініціатива – по створенню першого робочого місця для молоді. Ми маємо створити умови для роботи в Україні й зупинити «відтік мізків» у Європу.Більше дивіться в ефірі телеканалу ITV media group.

Опубликовано Дмитро Соломчук Среда, 15 сентября 2021 г.

Також Дмитро Соломчук розповів про ще два законопроєкти, які він планує реалізувати. Перший стосується врегулювання питань оплати за сільськогосподарську продукцію рітейлом нашим виробникам. І другий про працевлаштування молоді на перше робоче місце.

Читайте також: Нардеп Соломчук випустив власну газету з 20-ма ідеями для успішного агробізнесу

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: