Південна Корея витратить 95 млрд доларів на зелені проекти для стимулювання економіки

Уряд Південної Кореї оголосив у вівторок про плани витратити 114,1 трлн вон (94,6 млрд доларів) на “зелений новий курс”, щоб створити робочі місця і допомогти економіці відновитися після впливу коронавірусу, заявив президент країни Мун Чже Ин у вівторок.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Цей план допоможе відмежувати четверту за величиною економіку Азії від її сильної залежності від викопного палива і сприятиме розвитку екологічно чистих галузей промисловості, заснованих на цифрових технологіях, включаючи електричні та водневі автомобілі, інтелектуальні енергосистеми і телемедицину.

Очікується, що до 2025 року нові проекти створять близько 1,9 млн робочих місць, сказав Мун у своєму виступі.

За його словами, в Південній Кореї до 2025 року планується випустити на дороги 1,13 млн електромобілів і 200 000 автомобілів на водні, порівняно з 91 000 і 5 000 відповідно на кінець 2019 року. При цьому уряд обіцяє розширити мережу заправок для “зелених” автомобілів.

План включає послуги дистанційного медичного обслуговування, політику роботи на дому для підприємств і онлайн-школи на основі бездротових мереж 5-го покоління. Згідно з планами, передбачені податкові пільги для операторів зв’язку, що встановлюють системи 5G.

Уряд також інвестує 24,3 трлн вон в створення інтелектуальних мереж по всій країні для більш ефективного використання електроенергії, сказав Мун.

Джерело: сайт Інвестор-ЮА.

Читайте також: Ексдружина Джеффа Безоса на кілька годин стала найбагатшою жінкою світу

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: