У Рівному обробили центральний парк від кліщів (фото, відео)

Сьогодні о сьомій годині ранку члени Аграрної партії у Рівному обробили частину центрального парку від кліщів. Комахи через погодні умови, зокрема високу вологість, активізувалися. Останнім часом все більше звернень від постраждалих надходить до Рівненської обласної дитячої лікарні, пише “Агро-Центр”.

Найчастіше від укусів енцефалітних кліщів страждають діти, адже чимало часу проводять на природі – у парках та скверах. Проте, за словами члена Аграрної партії Дмитра Соломчука, у Рівному громадські місця не обробляються належним чином:

“Ми обробляємо територію парку від кліщів, адже це актуальна проблема у Рівному. На жаль, влада на це не зважає”,

– ділиться пан Дмитро.

Територія захищена від кліщів у Рівному

Територія захищена від кліщів 💪Такі таблички відсьогодні стоять у центральному парку Рівного. Команда Аграрної партії обробила територію парку органічною речовиною, яка не шкодить людям, але захищає місце від кліщів.Чому це потрібно? 🤔Через погодні умови, високу вологість активізувалися енцефалітні кліщі, які несуть загрозу мешканцям, особливо дітям. Великий шанс підчепити хворобу є саме під час прогулянки парками та скверами.Чому ми? 🤔Громадські місця мали б оброблятися від комах задля безпеки мешканців. На жаль, у Рівному цього не робиться. Ми вирішили показати приклад міській владі: проблему можна вирішити дуже легко.Як ми це робили? ☝️Перш за все, обробляли органічною речовиною, у якій немає хімії. На жаль, через це захист території тимчасовий. Ми сподіваємося, що наша практика буде продовжена.Давайте поділимося цим відео і покажемо – як робити реальні справи.

Опубликовано Агроцентр Cреда, 1 августа 2018 г.

Для захисту парку від комах використали органічні речовини, які не шкодять людському здоров’ю. Ініціатори запевняють, що хочуть показати владі приклад, як можна вирішити проблему.

Нагадаємо, днями головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні звернувся зі зверненням, у якому заявив про різке збільшення кількості постраждалих дітей від укусів кліщів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: