Україна забезпечить себе і відправить продукцію тим країнам, які 24 числа першими прийшли нам на допомогу — Дмитро Соломчук

Україна має реалізовувати свою продукцію в першу чергу тим країнам, які з 24 лютого відгукнулися і допомогли нашій країні в боротьбі з російським агресором. Про це в ефірі каналу Рада розповів член Аграрного Комітету України, нардеп Дмитро Соломчук.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Політик каже, що наразі головним завданням перед урядом є нагодувати першочергово власну країну якісними товарами за доступними цінами. Дмитро Соломчук переконаний, що Україна має для цього всі можливості, та зможе експортувати свою продукцію за кордон.

За його словами, першими у цьому списку мають бути країни-партнери, які з самого початку вторгнення рф стали на підтримку нашої країни.

Головний виклик – це, щоб нагодована в першу чергу була власне країна, якісними продуктами за доступною ціною. Це головна перевага нашої країни — що ми можемо самі себе забезпечити і надіслати продукцію іншим. Тобто, реалізувати товари країнам, які вже з 24 числа відгукнулись і допомогли нам“, – розповів Дмитро Соломчук.

Нардеп додав, що наразі Україна налаштовує експорт з країнами Балтії, Польщею та Румунією – першими країнами, які прийшли нам на допомогу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: