Українці перемогли в міжнародному конкурсі меду

На престижній Міжнародній виставці меду London Honey Awards, мед “Запашні луки Козачки” завоював срібну медаль за чудову якість. Цей мед роблять на пасіці Миколи Андонієва, який має досвід бджільництва понад 10 років.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Його пасіка стаціонарна, містить до 20 вуликів, бджоли української степової породи. У 2019 р. мед із його пасіки був визнаний кращим і гідно представляв Україну на конкурсі World Beekeeping Awards 2019 у Монреалі. А у 2020 р. вирішив взяти участь у Міжнародній виставці меду London Honey Awards.

Коментар:Чому я вирішив взяти участь в конкурсі? Можна сказати, що мета в мене була патріотична. Україна постійно заявляє про себе, як про медову державу. Ми займаємо п’яте місце у світі з експорту меду, а на світових конкурсах себе не представляємо й не беремо в них участь“, — заявив Микола Андонієв.

Він зазначив, що найважче та найдорожче було відправити мед на конкурс до Лондону, адже жодна поштова компанія, крім DHL Express, не брала мед для пересилання, пояснюючи свою відмову тим, що цього року Великобританія заборонила ввезення меду з-за кордону. 

Коментар: Шлях участі був довгим, але воно було того варте. Узагалі ця перемога стала можливою тільки завдяки спільній роботі нашої команди. Запрошую всіх пасічників, незалежно від того чи є ви новачком в бджільництві або потужним, успішним брендом, взяти участь у конкурсі London Honey Awards 2021 і зробити все, щоб ми могли пишатися справжнім українським медом“, — підсумував пасічник.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Складено рейтинг найпопулярніших сортів яблук у 2020 році

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: