Українські фермери отримали насіння озимого ріпаку від Фонду Говарда Баффета

Фонд Говарда Баффета передав українським аграріям із постраждалих регіонів близько 8000 посівних одиниць озимого ріпаку.

Про це повідомив народний депутат Дмитро Соломчук.

Фонд Говарда Баффета у партнерстві з міжнародною сільськогосподарською компанією Corteva Agriscience передав близько 8000 посівних одиниць озимого ріпаку Pioneer® малим українським сільгоспвиробникам з потерпілих територій.

Насіння отримали понад 400 фермерських господарств в Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях, які безпосередньо постраждали від війни.

Це дозволило засіяти додатково більш ніж 31 тисячу га озимим ріпаком.

Читайте також: Цікавий спосіб посадки часнику з деревною золою: городникам на замітку

Мета фонду “Жнива Перемоги” –  надати допомогу малим і середнім фермерським господарствам, які постраждали від повномасштабного вторгнення росії. 

Коментар: Не має значення, яка у вас форма власності – ми намагаємося допомогти кожному в цей непростий для країни час. Наш пріоритет – забезпечення продовольчої безпеки не лише України, а й усього світу“, – йдеться на сайті фонду.

Говард Грем Баффет (Howard Graham Buffett) – американський бізнесмен, філантроп і сільськогосподарський підприємець. Народився в 1954 році в графстві Омаха, штат Небраска, США. Його батько – відомий інвестор і філантроп Воррен Баффет, вважається одним з найбагатших людей світу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: