Українські міністерства влаштували святковий борщ-батл

Український борщ має стати спадщиною ЮНЕСКО. На цьому наголосила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина після перемоги у команді з Міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком, які приготували борщ з вишнями.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Вони змагались з Міністром захисту довкілля та природних ресурсів Романом Абрамовським та Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігорем Петрашком, які вирішили обрати для свого рецепту смажену капусту, пише Урядовий портал.

Коментар: Сьогодні ми звернули увагу українців на те, що борщ є нашою традиційною родинною стравою. Борщ пройшов свій шлях крізь покоління, від бабусі до матері та сьогодні ми передаємо його рецепт своїм дітям. Для того, аби український борщ таки залишився нашим нащадкам ми прагнемо включення “Культури приготування українського борщу” до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. І це абсолютно можливо, уже в найближчі роки“, – зауважила Віце-прем’єр-міністр.

Міністерський борщ-батл

? Йдіть на аромати борщу ?Саме тут пройшов гарячий міністерський батл із приготування фірмової української страви ? Дивіться відео й дізнавайтеся, чий же борщ підкорив серце знавця куховарських справ Євгена Клопотенко своїм солодким смаком ?

Опубликовано Міністерство культури та інформаційної політики України Вторник, 22 декабря 2020 г.

Попри те, що борщ із вишнями здобув перемогу, міністри погодились, що це не перемога інгредієнту, а перемога українського борщу в цілому на загальнонаціональному рівні.

Коментар: Борщ наш! Український. І жодна пропаганда чи відверта спроба крадіжки нашої традиційної страви не зможе заперечити ідентичність та культурну спадщину нашого народу через кулінарний батл. Війна за борщ, як і за українські території  триває. І ми неодмінно переможемо“, – підсумувала Ольга Стефанишина.

Джерело: сайт SEEDS

Читайте також: Хвиля пташиного грипу з Європи дійшла й до України – Держпродспоживслужба

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: