Український фермер вирощує делікатесні трюфелі по 7000 євро за кілограм

В невеличкому селі Василівка, що на Вінничині, Олександр Джига створив ферму. Окрім овочів та фруктів, чоловік успішно вирощує там коштовні гриби — трюфелі. Про це пише сайт ШоТам.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Повідомляється, що чоловік посадив плантацію паростків дуба у селі Василівка. А вже у коренях дуба росте коштовний гриб. Саджанці чоловік вирощує в теплиці з крапельним поливом.

Один такий саджанець коштує близько 15 євро. А поки трюфелі проростають, Олександр з собакою полює на гриби.

Коментар: “За один день я можу зібрати до 8-ми кілограмів“, – розповів фермер.

Трюфель — це гриб, що є відомим делікатесом, який має пікантний смак та незвичайний аромат. У планах фермера узаконити вирощування трюфеля, щоб мати змогу його експортувати. 

Коментар: Ми хочемо все узаконити, щоб була ліцензія, генетичний паспорт, щоб ми могли експортувати, офіційно продавати. Тому намагаємося кожну копійку зекономить“, — додав фермер. 

Чоловік мріє, аби його село мало певну фермерську спеціалізацію, як капустяні теплиці у деяких закарпатських селах, де мешканці розташовують їх майже у кожному дворі. Зазначає, для цього є всі можливості: багата земля, не надто жорстка система оподаткування.

Член Аграрного Комітету України Дмитро Соломчук нагадав, що для отримання хорошого прибутку в українському селі не завжди потрібно займатися технічними культурами. 

За його словами цей ринок вже зайнятий великими компаніями. А для тих хто володіє 5-10-20 гектарами землі краще підготувати хороший бізнес-план та почати власний інноваційний сільгоспбізнес.

Коментар: “Чудова історія про те, що не обов’язково саджати гектари картоплі, яка не принесе прибутку. Український фермер вирощує трюфелі. За 1 кілограм трюфеля ресторани готові платити до 7000 євро. Більше аграрних бізнес-ідей шукайте на сайті моєї онлайн-приймальні: solomchuk.com“, – розповів Дмитро Соломчук у своєму Telegram-каналі.

Фермер Олександр Джига також переконаний, що у селі можна заробляти дуже багато, якщо до справи підходити з розумом і бути готовим вкладати гроші й ризикувати. Крім того, слід виходити за межі власного городу та продумувати, як краще реалізувати свій продукт. 

Читайте також: В Україні запустили онлайн-проєкт для аграріїв “Best Agro”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: