В Україні цибуля побила ціновий рекорд і дорожчатиме надалі

Після сезону рекордного експорту ріпчастої цибулі до великої кількості країн, Україна може знову стати імпортером цього виду овочів.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Причому загроза початку імпорту цибулі в Україні існує вже зараз, коли прибирання продукції тільки завершилося і пропозиція цибулі на ринку залишається традиційно найвищою за весь сезон.

На цю мить оптові ціни на цибулю на внутрішньому ринку є рекордними для цього періоду року. Зараз оптова ціна на цибулю стандартної якості стабільно тримається на рівні 7 грн/кг (0,26 долара за кг) і вище тогорічної ціни у 2,3 раза. При цьому в Узбекистані та Таджикистані цибуля зараз продається в середньому вдвічі дешевше – по 0,12-14 доларів за кг, тобто приблизно як в Україні в цей час роком раніше.

Читайте також:У Японії виростили помідори, які знижують артеріальний тиск

Навіть у Росії, де ціни на більшість видів овочів і картоплю цього року надзвичайно високі, цибуля продається дешевше, ніж в Україні. У Польщі, яка зазвичай є одним з головних ринків збуту української цибулі, ціни на неї зараз ідентичні цінам в Україні. Правда, вони виросли лише останнім часом, а до цього були помітно нижчими. 

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: