В Україні можуть виникнути проблеми зі зберіганням врожаю пізніх зернових і олійних

Після збору врожаю в Україні виникнуть проблеми зі зберіганням врожаю пізніх зернових і олійних. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Про це розповів директор “Спілка Борошномели України” Родіон Рибчинський на Kurkul.com.

Коментар: “Елеваторів і складів не вистачатиме. Тому зараз треба обговорювати такі нетрадиційні для нас методи, як зберігання кукурудзи в полі. Тобто щоб вона простояла зиму, або казахстанський досвід, як зберегти соняшник в полі, який теж, буває, зимує там в полі. Скоріш за все ці культури просто фізично не буде куди покласти. Про це треба говорити в першу чергу”, — наголосив директор Спілки. 

Він вважає, що агрономи господарств вже сьогодні мають про це думати та вибирати таку агрохімію, яка забезпечить водно-азотний склад підживлення, щоб культури простояли з більш-менш нормальними втратами. 
Коментар: “Вже ні для кого не секрет, що кукурудза в нас прибирається весною  Вона ж якось зиму стоїть? А соняшник — не буду казати, не бачив. Але в Казахстані є така практика. Тому потрібно запитати в агрономів казахстанських компаній, які цей досвід мають. Я розумію, що там і кліматичні умови трохи інші, але все-таки, це вихід для тих компаній, які просто фізично не встигнуть купити рукави чи інші пристосування для зберігання зерна і насіння”, — запропонував Родіон Рибчинський.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: