В Україні планують ввести нові правила використання пестицидів та агрохімікатів для фермерів

В Україні зареєстрували законопроєкт про внесення змін до Закону України “Про пестициди і агрохімікати” щодо вдосконалення вимог до маркування пестицидів і агрохімікатів”.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Щороку через застосування пестицидів та хімікатів гине 40-45 тис. бджолиних родин. Пасічники через це втрачають колосальні ресурси, а Україна недоотримує тонни меду.

Один з ініціаторів законопроєкту народний депутат Дмитро Соломчук запропонував ввести в Україні маркування пестицидів для того, щоб фермери використовували різні агрохімікати у відповідний час доби. Таким чином вдасться розв’язати проблему різкого зменшення популяції бджіл в країні.

Коментар:Важливий крок – маркування продукції пестицидів з інформацією коли і як можна їх використовувати. Має бути чітко визначено які пестициди можна використовувати тільки вночі, а які при льоті бджіл! На кожному пакуванні має бути чітке маркування!“, – заявив нардеп.

Щороку через пестициди та хімікати гине 40-45 тис. бджолиних родин. Пасічники через це втрачають колосальні ресурси, а…

Опубликовано Дмитро Соломчук Понедельник, 15 марта 2021 г.

Також Дмитро Соломчук додав, що в Україні планують спростити притягнення до відповідальності порушників часу використання пестицидів. Така практика вже давно поширена у країнах Європейського союзу.

Читайте також: Коли садити тюльпани в 2021 році: вдалі і невдалі дні, способи посадки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: