В Україні почали зменшуватися ціни на тепличні огірки

В Україні зараз спостерігається тенденція до зниження відпускних цін на тепличні огірки, попри те, що пропозиція даної продукції в місцевих комбінатах дуже обмежена.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Про це повідомляє видання EastFruit.

За словами самих виробників, йти на цінові поступки вони змушені через досить низьку торговельну активність. Крім того, якість огірка стрімко погіршується, що також провокує спад в даному сегменті.

Так, з початку поточного тижня огірок з місцевих комбінатів на українському ринку подешевшав у середньому на 17%. Станом на 20 січня, комбінати вели реалізацію цієї продукції по 50-65 грн за кг ($1,76-2,29). Для порівняння: ще тиждень тому максимальні ціни у цьому сегменті озвучувалися до 80 грн за кг ($2,82).

Основними каналами збуту для місцевих тепличних комбінатів сьогодні виступають роздрібні мережі. При цьому представники роздрібних мереж та оптових компаній цього тижня також значно зменшили обсяги закупівель огірка, посилаючись на неактивний попит з боку кінцевого споживача.

Всупереч суттєвому зменшенню цін, сьогодні тепличний огірок в Україні коштує в середньому у 1,5 раза дорожче, ніж за аналогічний період минулого року.

При цьому оператори ринку зазначають, що пропозиція даної продукції місцевих комбінатах дуже мала, а постачання із зовнішнього ринку нестабільні.

Зазначається, що більшість українських тепличних комбінатів планують вийти з новими обертами огірка ближче до кінця лютого.

Читайте також: “Нафтогаз” переводить свої ТЕЦ на солому: компанія шукає постачальників

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: