В Україні рекордно подешевшали огірки

З минулої п’ятниці гуртові ціни на огірок нинішнього обороту як із стаціонарних, так і з плівкових теплиць почали стрімко знижуватися.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Зазначається, що, станом на 5 травня поточного року, оптові ціни на короткі огірки в Україні практично зрівнялися з торішніми показниками і становлять $0,65 за кг.

Коментар: Рік тому, станом на кінець квітня 2020 р., ціни на огірки в Україні вже опустилися нижче $0,5 за кг, а в нинішньому сезоні, на ті ж дати, цінники практично досягли позначки в $ 2,00 за кг. Але утримати цінники на рівні $ 1,95 за кг, продавцям вдалося зовсім на короткий час, так як пропозиція продукції на ринку почала стрімко збільшуватися“, – зауважили аналітики.

Експерти зазначають, що в середині минулого тижня, продавці, продовжуючи підвищувати відпускні ціни на огірки, вели реалізацію наявних партій продукції, в середньому по $ 1,84 за кг, а до четверга, додавши 5-7% до вище озвученої вартості, ціни не тепличні огірки в Україні досягли свого пікового значення в нинішньому сезоні.

Джерело: сайт EastFruit

Читайте також: В Україні зареєстрували нові сорти цукрового буряка

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: