В Україні значно подешевшали томати

Після новорічних свят в Україні стрімко подешевшали томати: з чим це пов’язано та які ціни. Причина – надлишок нереалізованої продукції на складах українських оптових компаній.Після новорічних свят в Україні стрімко подешевшали томати, імпортовані з Туреччини. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Зазначається, що основною причиною здешевлення в сегменті імпортних помідорів стало скупчення великої кількості нереалізованої продукції на складах українських оптових компаній, якість якої почала стрімко погіршуватися.

Так, на сьогоднішній день турецький томат в Україні пропонується до продажу по 25-30 грн/кг, що в середньому на 20% дешевше, ніж у передноворічний період.

Збільшення пропозиції імпортних томатів на українському ринку також пов’язують і з обмеженням на ввезення турецької плодоовочевої продукції до Росії, вважають аналітики EastFruit. Як наслідок, турецькі компанії змушені переорієнтувати свої поставки на інші ринки, зокрема і український, де в результаті виник надлишок пропозиції тепличного томату.

Варто зазначити, що на сьогодні ціна на турецький томат в Україні в середньому на 25% нижча, ніж в аналогічний період минулого року.

Джерело: сайт Agronews

Читайте також: Cобаки винюхуватимуть смертельну хворобу дерев: деталі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: