В Україні зросли ціни на капусту

Ціни на минулорічну білокачанну капусту в Україні продовжують впевнено зростати. Головним фактором подорожчання, за словами гравців ринку, виступає сезонне виснаження запасів цієї продукції на тлі досить високого попиту. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: З огляду на стрімке зниження запасів білокачанної капусти в господарствах, українські виробники почали стримувати продаж якісної продукції, що в свою чергу призвело до чергового подорожчання в даному сегменті. У підсумку, на сьогоднішній день продаж білокачанної капусти врожаю 2020 здійснюється в межах 6-10 грн/кг ($ 0,22-0,36/кг), що в середньому на 37% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Варто додати, що поточні ціни на білокачанну капусту в Україні вже в середньому в 3 рази вище, ніж в аналогічний минулорічний період. Нагадаємо, що в аналогічний період попереднього сезону ціни на дану продукцію варіювалися в межах 2-3,5 грн / кг ($ 0,07-0,13/кг). При цьому ключові гравці ринку не виключають, що на початку наступного тижня ціни на торішню білокачанну капусту можуть вирости ще більше.

Джерело: сайт АПК-Інформ: овочі і фрукти

Читайте також: На Київщині фермер вирощує екзотичні банани, ананаси та папайю (відео)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: