В Україні зростатимуть ціни на свинину

Середньоринкові ціни на свинину у живій вазі продовжили рости — позначка піднялася на 1,7% порівняно з минулим тижнем. Про це йдеться у повідомленні Асоціації свинарів України.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Як зазначається, торги минулої п’ятниці завершилися позитивним коливанням цін на живець свиней: більшість виробників свинини розписали товарні партії на 0,5-1,5 грн/кг дорожче, ніж на початку місяця.

Внаслідок цього нижня межа цінового діапазону піднялася до 43 грн/кг, а верхня — до 45 грн/кг. Хоча зазначена максимальна цінова позначка цього тижня зустрічається на ринку не дуже часто, середній показник склав 44,1 грн/кг, що на 1,7% вище, ніж тижнем раніше.

Коментар: Цього тижня приріст закупівельних цін дещо уповільнився проти шестивідсоткового підйому на початку квітня. Промислові свиногосподарства відзначають, що напругу на ринку підвищує додаткова пропозиція забійних свиней з боку “сезонних” виробників — тих, хто відгодовує свиней до реалізації у передсвятковий період“, — коментують галузеві аналітики.

Аналітики повідомили, що проте більшість операторів вважає, що ціни збережуть позитивну динаміку і надалі, що підтверджується звичними ринковими трендами попередніх років.

Джерело: сайт Агро Новини

Читайте також: Стало відомо, чи продовжиться зростання цін на продукти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: